Fans are waiting for KOK in Riga February 25th

poros-visos-2

Rīgā atkal tiks aizvadīts starptautiskais cīņu šovs KOK ar savu pirmo lielu notikumu 2017.gadā. Ar lielu nepacietību gaida skatītāji visas cīņas, kas ir iekļautas bagātīgā cīņu kartē.

Pasākums norisināsies 2017.gada 25.februārī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”.

Latvijas pārstāvis četriniekā Zaurs Džavadovs (dēvēts par Latviešu Nindza) atzīmē: „Ja gribi saukt sevi par īsto čempionu, tad tev jācīnas ar visādiem pretiniekiem. Nedrīkst būt pārāk izvēlīgam”.

Gran prī piedalās četri sportisti ar augstākajām pozīcijām pasaules reitingā: Zaurs Džavadovs (Latvija) pret Mantasu Stanki (Lietuva) un Dennijs Ričards (Holande) pret Konstantīnu Rusu (Moldova). Tas ir četrinieks svara kategorijā zem 77 kg. Kurš no viņiem kļūs par šā gran prī uzvarētāju?

Vakara galvenā cīņa ārpus četrinieka ir Vitālija Buhrjakova cīņa pret pašu bīstamāko svarā 85 kg holandieti Rodniju Uralimi.

Tas, bez šaubam, nav viss. Super-cīņās uzstāsies labākie latviešu cīkstoņi:  Raimonds Aukštikalnis, Vjačeslavs Tēviņš, Vitālijs Buhrjakovs, Kristaps Bulmeistras u.c. Viņi sacentīsies ar pretiniekiem no Anglijas, Holandes, Lietuvas, Polijas, Spānijas un Vācijas.

Vitalijs Buhrjakovs savu iepriekšējo cīņu aizvadījis oktobrī ar īpaši skaisu uzvaru. Pats Vitālijs stāsta «Fighting Sports» korespondentam:

– Vairāki fani joprojām apsveic mani ar to uzvaru, izsakot komplimentus. Cilvēki saka, ka tā esot bijusi skaista cīņa. Tas mani priecina, bet ziniet, vienmēr gribas kļūt vēl labāks.

– Toreiz es savā uzvarā nešaubījos, – papildina Vitālijs, – un šoreiz esmu gatavs cīņai. Esmu bijis labā treniņu nometnē, noklausījos kvalitatīvu instruktāžu, piedalos sparingos. Es esmu gatavs un nomērķēts uz uzvaru.

Viņa pretinieks Rodnijs Uralime uz jautājumu, vai viņš uztver Vitāliju Buhrjakovu par bīstamu pretinieku, atbildēja:

– Manā karjerā katra cīņa bija barga. Vitalijs veikli uzvarējis pēdējās trīs cīņas ar nokautu un, iespējams, cer īstenot ceturto nokautu pēc kārtas. Es, protams, Buhrjakovu cienu. Viņš ir brīnišķīgs sportists, un priekš manis tas ir gods cīnīties pret viņu. Taču es esmu pilnīgi gatavs nostādīt pretsparu.

Uz kuru tad liksim cerības KOK galvenajā notikumā?

Biļetes pārdošanā visās Bilesuserviss.lv kasēs.