25.februārī Buhrjakovs cīnīsies ar surinamieti Uralimu

Buhrjakov_Uralime

Latvijas viens no titulētākajiem vidējā svara (- 85 kg) kikbokseriem cēsnieks Vitālijs Buhrjakovs savu nākamo cīņu aizvadīs 25. februārī “Arēnā Rīga” pret Nīderlandē dzīvojošo surinamiešu sportistu Rodniju Uralimu.

Trīsdesmit piecus gadus vecais Buhrjakovs, kurš pārstāv Latvijas populārāko kikboksa klubu “Muay Thai Academy”, ir viens no titulētākajiem un zināmākajiem mūsu valsts vidējā svara divīzijas atlētiem.

Viņš amatieru sportā vairākkārt uzvarējis Baltijas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas čempionātos kikboksā, kā arī profesionāļos izcīnījis Latvijas un Baltijas čempiona titulus. Lai arī Vitālijs jau ir nobrieduša vīrieša vecumā, viņa mērķis vēl joprojām ir kļūt par labāko.

Šobrīd organizācijas “King Of Kings” pusvidējā svara pasaules čempiona tituls pieder moldāvam Konstantīnam Tutu, ar kuru Vitālijs cīnījās pirms diviem gadiem Moldāvijā. Taču, lai cēsnieks tiktu pie revanša ar Tutu, viņam reitingā jāiespraucas vismaz starp TOP 10 spēcīgākajiem. Uz to viņš arī iet…

Uz doto mirkli Vitālijs Buhrjakovs uzkrājis trīs cīņu uzvaru sēriju pār lietuvieti Karoli Liukaiti, kurš KOK pasaules reitingā ieņem trešo pozīciju, Rahmani Madani (Beļģija) un Mohamedu El Bulahti (Maroka). Nākamais rindā stāv Nīderlandē dzīvojošais surinamietis Rodnijs Uralims, kurš trenējas kopā ar trīskārtējo kikboksa turnīra “K-1 World Grand Prix Final” uzvarētāju Remiju Boņjaski.

Viņu divkauja notiks 25. februārī “Arēnā Rīga” un tā būs viena no cīņu šova “KOK World GP 2017” vakara centrālajiem notikumiem.

Autors: Jānis Eisaks

http://sportacentrs.com/cinas_sports/10022017-buhrjakovs_arena_riga_cinisies_ar_surinam