• Skatītāji gaida cīņu šovu KOK 25.februārī Rīgā
  poros-visos-2

  Rīgā atkal tiks aizvadīts starptautiskais cīņu šovs KOK ar savu pirmo lielu notikumu 2017.gadā. Ar lielu nepacietību gaida skatītāji visas cīņas, kas ir iekļautas bagātīgā cīņu kartē.

  Pasākums norisināsies 2017.gada 25.februārī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”.

  Latvijas pārstāvis četriniekā Zaurs Džavadovs (dēvēts par Latviešu Nindza) atzīmē: „Ja gribi saukt sevi par īsto čempionu, tad tev jācīnas ar visādiem pretiniekiem. Lasīt tālāk

 • 25.februārī Buhrjakovs cīnīsies ar surinamieti Uralimu
  Buhrjakov_Uralime

  Latvijas viens no titulētākajiem vidējā svara (- 85 kg) kikbokseriem cēsnieks Vitālijs Buhrjakovs savu nākamo cīņu aizvadīs 25. februārī “Arēnā Rīga” pret Nīderlandē dzīvojošo surinamiešu sportistu Rodniju Uralimu.

  Trīsdesmit piecus gadus vecais Buhrjakovs, kurš pārstāv Latvijas populārāko kikboksa klubu “Muay Thai Academy”, ir viens no titulētākajiem un zināmākajiem mūsu valsts vidējā svara divīzijas atlētiem.

  Viņš amatieru sportā vairākkārt uzvarējis Baltijas, Latvijas, Lasīt tālāk

 • Ceļš uz KOK: “S.W.A.T.” Rīgā. Vol.68
  2016_1210_swat_poster

  Sestdien graujošās cīņās „Free Zone” ringā tiks noteikti populārā cīņu šova KOK kārtēja raunda dalībnieki.

  2016.gada 10.decembrī rīdzinieki un galvaspilsētas viesi varēs izbaudīt spožas bezkompromisa cīņas pēc K-1 un MMA noteikumiem „Bushido S.W.A.T.” turnīrā.

  Šis skatītāju iecienītais turnīrs atkal norisināsies „Free Zone Sport Community Centre” zālē Brīvības ielā 214В (2. stāvā) un šoreiz iekļaus 15 daudzsološas cīņas. Pirmkārt, tāpēc, ka tajās piedalīsies augsta līmeņa latviešu sportisti ar cīņu šovu  pieredzi. Lasīt tālāk

Mūsu partneri