KOK pasaules čempions Zaurs Džavadovs uzstāsies “KOK’52”

pari_Dzavadov

28.oktobrī aizvadītajā turnīrā „КОК’50” Latvijas slavenais kikbokseris, kuru dēvē par „Latviešu Nindza”, Zaurs Džavadovs spoži uzvarēja moldāvu Sergeju Morari, kuram pasaules čempiona josta piederēja jaukopš 2015 gada. Morari saņēma no Zaura īpaši smagu nokdaunu, pēc kura gan piecēlās, tomēr cīņu turpināt vairs nespēja. Tiesneši piešķīra Zauram uzvaru ar tehnisko nokautu. Ar spraigo cīņu sajūsminātie skatītāji aplaudēja un gavilēja. Tagad KOK pusvidējā svara (-77 kg) pasaules čempiona jostas un titula īpašnieks ir „Latviešu Nindza” Džavadovs.

2.decembrī izklaides kompleksā „Arēna Rīga” Zaurs aizvadīs reitinga cīņu ar Markusu Povelu no Lielbritānijas (Marcus Powell). Tā nebūs pirmā reize, kad Britānijas divkārtējs čempions taiboksā Povels piedalās „KOK” turnīrā. Viņa sportiska pieredze ir 28 cīņas, un viena no pēdējām uzvarām – slavenajā turnīrā „7 nights Muay Thai Holiday”, kas tiek rīkots Taizemē, Phuketā.

Kopumā 2.decembrī cīņu šova „KOK’52” ietvaros norisināsies divi turnīri: profesionālais čempionāts MMA cīņā (MMA Bushido championship) un pats KOK, 2017.gada fināls (KOK World GP 2017 Final). ММА cīņās piedalīsies tādi Latvijas sportisti, kā Daniks Vesnenoks, Hasans Mežijevs, Aleksandrs Čižovs, Artūrs Leisāns, Roberts Skujiņš un Daniels Riekstiņš.

Savukārt, kikboksa sadaļā KOK, bez Zaura Džavadova, reitinga cīņas aizvadīs Reinis Porozovs un Jurijs Orlovs, bet pasaules gran prī fināla četriniekā piedalīsies skatītāju iecienītais Raimonds Aukštikalnis, kurš iepriekšējā „KOK’50” turnīrā arī uzvarējis ar brīnišķīgu nokautu.