Ugunsdzēsējs Aukštikalnis kļūst par cīņu šova KOK zvaigzni

pari_Aukstikalnis

Latviešu ugunsdzēsējs Raimonds Aukštikalnis cīnīsies KOK finālā „Arēnā Rīga” 2.decembrī.

2.decembrī „Arēnā Rīgā”skatītāju iecienītā cīņu šova KOK ietvaros (King of Kings) norisināsies uzreiz divi turnīri: profesionālais MMA čempionāts (MMA Bushido championship) un pasaules gran prī KOK 2017.gada fināls (KOK World GP 2017 Final).

Dalībai pasaules gran prī finālā „KOK’52” tika atlasīti labākie sportisti visa gada garumā.

28.oktobrī „KOK’50” aizvadītajā vidējā svara turnīrā (-85 kg) uzvarējuši četri no astoņiem dalībniekiem, kuri tagad 2.decembrī savā starpā noteiks to vienīgo pretendentu uz KOK vidējā svara pasaules čempiona titulu. Latvijas pārstavis Raimonds Aukštikalnis cīnīsies ar Nikolaju Belozercevu (Krievija). Savukārt, Maiks Sprengs (Nīderlande) – ar Rafaelu De Souza (Brazīlija).

Starp citu, Aukštikalnis strādā ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Skatītāji atceras, cik strauji un veikli viņš jau pirmajā raundā nokautēja savu pretinieku no Vācijas 28.oktobrī. Auditorija saņēma tik spožu uzvaru ar ilgām skaļām gavilēm, un turpmāk gaidīs no Raimonda skaistas uzvaras. Protams, apzinādams, ka tiek uzskatīts par vienu no topošā fināla favorītiem, viņš cītīgi tam gatavojas.

Bez minētā četru vīru turnīra 2.decembrī „Arēnā Rīga” notiks vēl daudz labu reitinga cīņu: ne tikai KOK versijā, bet arī MMA Bušido stilā. Latviešu K-1 cīkstoņu cienītāji baudīs arī sava mīļākā sportista „Latviešu Nindza” Zaura Džavadova meistarību.