Zaur Dzhavadov is fighting for the world champion belt on October 28th

Zaur_Poster

Latvijas labākais pusvidējā svara (- 77 kg) kikbokseris Zaurs “Latviešu Nindza” Džavadovs (31-10, 11 KO) 28. oktobrī “Arēnā Rīga” aizvadīs cīņu par pasaules čempiona titulu ar pašreizējo čempiona jostas īpašnieku moldāvu Sergeju Morari (36-9, 15 KO).

Trīsdesmitgadīgais bijušais Eiropas čempions Džavadovs jau vairāk kā mēnesi atrodas Taizemē, lai pēc iespējas labāk sagatavotos gaidāmajam duelim ar pašreizējo pasaules čempionu Sergeju Morari, kas līdz šim ir mūsu sportista nopietnākais izaicinājums.

Treniņnometnē Taizemē kopā ar Zauru atrodas arī viņa kluba biedri Kristaps Bulmeistars un Vjačeslavs Tēviņš, kā arī Latvijas MMA cīkstoņi Mihails Cirkunovs, Hasans Mežijevs un Danils Vesņenoks.

“Mans sapnis vienmēr ir bijis kļūt par pasaules čempionu un šobrīd esmu ļoti tuvu tā realizēšanai,” portālam Sportacentrs.com atklāja Latviju pārstāvošais sportists. “Man prieks, ka par šo svarīgo titulu varēšu cīnīties savā dzimtenē, savu līdzjutēju priekšā. Protams, tā ir papildus atbildība, taču māju sienas man dod papildus enerģiju.”

Tiesības cīnīties ar Morari rīdzinieks ieguva šā gada sākumā uzvarot “King Of Kings” (KOK) pusvidējā svara pretendenta turnīrā, kurā par iespēju nākamajā mačā spēkoties par pasaules čempiona jostu pretendēja veseli četri sportisti. Pusfinālā Zaurs uzvarēja lietuvieti Mantu Staņķi, bet finālā bija pārāks par moldāvu Konstantīnu Rusu.

Jāpiezīmē, ka trīsdesmit četrus gadus vecais Sergejs Morari pasaules čempiona tronī sēž kopš 2015. gada.